Provoz MŠ

• 6:30 – 16:30
  • Děti se ráno budou scházet vždy ve třídě u Motýlků a to po celý rok.
  • Do 7:00 si vyzvednou děti jejich paní učitelky a odchází společně do svých tříd.
  • Odpoledne od 16:00 do 16:30 se opět děti schází vždy v jedné třídě. Informace, kde jsou Vaše děti, bude na dveřích při vstupu do MŠ.

Odhlašování dětí

• Odhlásit dítě – můžete telefonicky nebo osobně, nejpozději však do 7:00 toho dne, kdy dítě nebude přítomno.
  • Pokud budete nemocní, lze první den nepřítomnosti vyzvednout oběd v kuchyni MŠ.
  • Po delší nepřítomnosti, se telefonicky nahlaste, že budete opět docházet do MŠ.

Nevoďte dítě do MŠ nemocné (ohleduplnost vůči ostatním dětem i k aktuální problematické epidemiologické situaci v ČR).

Každou změnu ve zdravotním stavu dítěte (alergie apod.) neprodleně hlaste učitelce.

Školné

• Školné ve výši 350,- Kč/měsíc zasílejte na účet č. 1326979399/0800.
  • Od placení školného jsou osvobozeny děti, které mají povinnou předškolní docházku.
  • Variabilní symbol dostanete na třídách.
  • Platba by měla být připsána na účtu nejpozději do 15. daného měsíce.

Stravné

• Stravné činí 37,- Kč/den.
  • Na účtu strávníka musí být vždy taková částka, abychom dítěti mohli objednat stravu, v opačném případě nemůže být dítě do MŠ přijato.
  • Peníze na stravné zasílejte na účet jídelny č. 32035611/0600.
  • Variabilní symbol = rodné číslo strávníka.