Berušky

Vítejte na paloučku u Berušek

U Berušek na paloučku, bydlí 23 broučků. Naše třída veselá je, každý si tu moc rád hraje. Ze stavebnic stavíme, velmi rádi kreslíme, zpíváme si a tancujeme, společně se radujeme. A aby pohoda ve třídě byla, o to dbá paní učitelka Markéta, Evča a Míla.

„S úsměvem jde všechno líp“ – to je název třídního vzdělávacího plánu pro školní rok 2020/2021. Úsměv a dobrá nálada nás bude provázet celým školním rokem. Budeme se seznamovat s přírodou, s životem a děním v MŠ i mimo ni. Bude nás vést ke kladnému vztahu ke knihám, ke čtení, k poslechu, vyprávění, dramatizaci. U dětí budeme podporovat zdravé sebevědomí, navazování kamarádských vztahů mezi staršími a mladšími dětmi, slušné chování k dospělým. Důležitým cílem bude dodržování pravidel chování ve třídě i celé MŠ. Dětem budeme především my dobrým vzorem v chování.

Co dělají Berušky pro zdraví, když něco slaví? Připraví svým kamarádům zdravé mlsání, protože mlsat zdravě dá se hravě.

Krédo naší třídy
„Láska, vstřícnost a porozumění. Jistota a bezpečí, spolupráce“

Pro rodiče: Záruka, že je o dítě dobře postaráno.
Pro děti: Citlivý a laskavý přístup, citové zázemí.
Pro nás učitelky je na prvním místě láska k dětem a spokojenost rodičů.